IMG_0108.jpg

Vítejte na mém webu.

Všimli jste si, jak rychle stroje nahrazují nás lidi? Během posledních dvou let tento proces zrychlil tak, že je začínáme vídat i tam, kde by nás to dříve ani nenapadlo.
V populární hudbě už mnoho let hrají místo lidí automaty. Je to super. Mě se to líbí.
Finanční poradce stále více nahrazují automatické kalkulačky a srovnávače, které šetří čas všem. V brzké době budou možná nahrazeni i statisíce řidičů všemožných dopravních prostředků. V mnoha oblastech se tedy děje revoluce a to uvádím jen ty, se kterými mám osobní zkušenost. 
Musím říci, že mě se to líbí. Mám rád nové technologie a obdivuji lidi, kteří je vymýšlí. Obdivuji jejich vytrvalost a rád se jimi inspiruji. Jsem muzikant, byl jsem mnoho let poradce a jsem i řidič. Dalo by se tedy říci, že bych se měl bát o svou budoucnost. Opak je ale pravdou. Těším se na úžasný svět, který přijde zítra a v dalších letech. Věřím, že bude ještě lepší, než ten současný.
Někdo říká že jsem snílek, který má v životě štěstí. Pokud nějakou super vlastnost mám, tak je to určitě štěstí.  I když jsem stál před mnoha rozcestími, vždy jsem si vybral cestu, která se nakonec ukázala tou nejlepší. Někdy to byla velmi bolestivá cesta, ale o to zajímavější. Ani nevím proč, ale asi nikdy jsem si nevybral tu lehčí. 
Nikomu neradím, jakou cestou se má vydat nebo co má udělat. Každý máme svoje cesty a svůj čas na rozhodnutí. Pokud Vás zajímá kam jdu nyní, klikněte na tlačítko níže. V několika krátkých videích najdete vše, co potřebujete pro své rozhodnutí. 

 

Kterou cestou se dát? To je otázka, která Vám zaručeně změní život.
Jak? Kdo ví? To ukáže čas.

 

Kliknutím na tlačítko přejdete na stránku Virtual Prezenter. spol. DuoLife s.a.

V pravém horním rohu stránky si vyberte jazyk, ve formuláři zadejte křestní jméno, telefon a e-mail. Zaklikněte souhlas se zpracováním osobních údajů, aby Vám společnost mohla zaslat informace do Vaší e-mailové schránky. Tento souhlas můžete následně kdykoli odvolat.