top of page

O mně

 

Vítejte na mé webové stránce! Rád bych se s vámi podělil o svůj příběh.

Jmenuji se Jiří Jung a hudba je mou velkou vášní.

 

Studoval jsem Konzervatoř v Teplicích a následně hrál na housle v Severočeské filharmonii. Poté jsem se živil jako finanční poradce a řidič, ale láska k hudbě mě nikdy neopustila. Proto jsem se rozhodl vrátit ke svým kořenům a začal skládat písničky, které sám nahrávám a produkuji.

 

Mým cílem je sdílet svoji hudbu s lidmi, kteří mají rádi populární melodie a hledají nové tvůrce s originálním zvukem. Moje tvorba je inspirována mými životními zkušenostmi a touhou neustále se zdokonalovat.

 

Rád zkouším různé hudební styly a nástroje. Kromě houslí se nově učím hrát na kytaru u svého učitele Jana Hlavičky, což obohacuje mou tvorbu a přináší do ní nové prvky.

 

Mé písničky jsou dostupné na různých platformách, jako je Spotify, Apple Music, Google Music a dalších. Navíc si můžete prohlédnout několik videí, které jsem sám natočil a sestříhal, na YouTube.

 

Rád bych se s vámi podělil o svůj svět hudby plný emocí, energie a originality. Pokud vás moje tvorba zaujme, budu rád, když se stanete mými fanoušky. Těším se na vás!

bottom of page